Skip to content Skip to footer
engin tekstil

Moda ve Kaliteyi Buluşturan Kumaşın Adı

1960’lı yılların başında Bursa’da köklü bir geçmişe sahip olan Engin Tekstil, kaliteli kumaş üretimiyle dikkat çeken bir moda markası ve perakendecilere yönelik ürün tedarikçisidir. Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan modern fabrikamızda, düz, jakar ve baskılı kumaşlarla kadın dış giyim ve aktif spor alanında geniş bir ürün koleksiyonuna imza atmaktayız.

Engin Tekstil olarak, kurulduğumuz günden beri yüksek kalite standartlarını benimseyerek, son teknolojiye sahip makinelerimizle üretim yapmaktayız. Güvenilir hizmet alt yapımızla müşterilerimize kesintisiz hizmet sunarken, ülkemiz genelinde tekstil sektöründe hazır giyim ihracatı yapan firmaların tercihi olmayı başardık.

Sürdürülebilirlik ilkelerine büyük bir özenle bağlı kalarak, çevreye ve gezegene değer katan bir yaklaşımı benimsemekteyiz. Tüm üretim süreçlerinde çevresel etkileri en aza indirme amacı güderken, doğayla uyumlu malzemeler kullanmaya özen göstermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım benimseyen Engin Tekstil, sürekli kendini geliştiren vizyonu ve geniş ürün çeşitliliğiyle sektöre yön vermeye devam edecektir. Firmamız, websitesi hakkında kısmında paylaştığı bu değerleriyle sektöre öncülük etmenin yanı sıra, müşterilerimize sunduğu kaliteli ürün ve hizmetle uzun vadeli iş birlikleri kurmayı hedeflemektedir.

0
Dokuma Tezgahı
0
M² Üretim Alanı
0
Milyon Mt / Yıl Üretim Kapasitesi
0+
Ürün Çeşitliliği
Emailinizi bırakın sizi arayalım!